درباره ما

برند تجاری روسانی دپارتمان آسانسور شرکت رشد صنعت نیرو با سه دهه سابقه در زمینه ساخت و تعمیرات اساسی انواع ماشینهای الکتریکی است .این شرکت به عنوان یکی از شرکتهای گروه بزرگ صنعتی رشد صنعت شناخته می شود که با اتکا به پرسنل متخصص و آموزش دیده و با توجه به حسن سابقه و موقعیت استراتژیک خود قادر به ارائه ی طیف گسترده ای از انواع الکتروموتورها و ژنراتورهای صنعتی مورد استفاده در صنایع مختلف از جمله معادن و فلزات، نفت، گاز و پتروشیمی، صنعت آب و برق و صنعت سیمان شده است. شرکت رشد صنعت نیرو مفتخر است در طول سه دهه فعالیت خود به عنوان یکی از پیشگامان و نوآوران صنعت ماشین های الکتریکی دوار باعث گسترش و پیشرفت روز افزون این صنعت در داخل کشور شده است. این شرکت در قالب برند تجاری روسانی  با تکیه بر تجارب و بهره گیری از فن آوری روز دنیا و استاندارد های بین المللی اقدام به طراحی و ساخت موتورهای گیرلس آسانسور در داخل کشور نموده است.

مشتری مداری از ارکان اصلی شرکت رشد صنعت نیرو محسوب می شود و اعتقاد راسخ به این اصل در سه دهه حضور مستمر و پرافتخار در صنعت ماشینهای الکتریکی، باعث ارتقاء حس اعتماد به کالای با کیفیت ایرانی شده است.

استفاده از مواد اولیه و عایق و رزین های الکتریکال با کیفیت از محصولات شرکتهای اروپایی از جمله شرکتهای ایزولا اتریش و ایزوولتا سوئیس ، و پایندی واعتقاد به سیستم های مدیریت یکپارچه کیفیت ( IMS ) ، که منجر به ارائه محصولات و خدمات کیفی شده است، از وجوه تمایز شرکت رشد صنعت نیرو می باشد.

تاریخچه

۱۳۶۹
تاسیس گروه صنعتی رشد صنعت
۱
۱۳۷۵
اختصاص اولین کارخانه بازسازی ماشینهای الکتریکی دوار
۲
۱۳۸۰
توسعه شرکت و ساخت دومین کارخانه بازسازی ماشینهای الکتریکی دوار
۳
۱۳۸۴
تاسیس شرکتهای رشد صنعت نیرو و تام لوکوموتیوآریا و تفکیک فعالیتهای آنها از شرکت رشد صنعت
۴
۱۳۸۷
توسعه فعالیت های شرکت در زمینه طراحی و ساخت ماشینهای الکتریکی دوار
۵
۱۳۹۸
تاسیس دپارتمان آسانسور با برند تجاری روسانی جهت ساخت موتورهای گیرلس آسانسور
۶
۱۳۹۹
توسعه شرکت و ساخت کارخانه جدید ساخت ماشینهای الکتریکی دوار
۷